Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi bâtınin bir adet değil çabucak bir araba hekimin tasdikı gerekir ve sıhhat oturmuş raporuna ister duyulur. Gebelik içinde takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da tembel ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kürtaj (sağaltım lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kazıma maslahatlemi esnasında Umumi duyum yitimi ya da Yöresel duyum yitimi uygulanır. Kişi Umumi anesteziye tuzakınacak ise iş öncesi 4 vakit derece oral alımı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu varsa Umumi duyum yitimi ile kürtaj konstrüksiyonlır. Münhasıran kişinin eskiden yaptırmış başüstüneğu kürtajları varsa ya da normal doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel duyum yitimi konstrüksiyonlabilir. Yöresel duyum yitimi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel önlemlar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) sefer ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Sağlık muayenesi ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman derece sürer. Yöresel duyum yitimi ile 15 zaman derece, Umumi duyum yitimi ile 30 zaman derece sonra şahsiyet aile dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim aracılığıyla önlemlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra şahsiyet Denetleme lakinçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son sayı zamanı bakımından kanuni başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile dayalı bu iş sadece kaşık düşmanı doğum uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve pestil ortada nihan kalmaktadır. Gebede ciddi bir hastalık bulunan ise ve yüklü kalma durumu şahsiyet bâtınin riziko oluşturuyor ise ya da gebelik içinde zararlı olan tenha kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı önlemlar var ise kişiye terapotik kürtaj (sağaltım lakinçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları