Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının taraf üretimu olarak 2015 yılında kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler süresince elektronik dalünde çalışma göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biröte elektronik üstelikhandan, entegre dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül üzere ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir tesis içinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik dalündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını ötümlü olarak vüruttirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası bâtınin bayağı önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve spesiyalist bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve rast hizmet kazandırmak bâtınin çkızılışmaktadır. Başkaca, firma müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası koltuk ve uygulayım servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan evet da [email protected] adresinden komünikasyon kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve jüpiter odaklı hizmet anlayışı sunarak, elektronik dalünde öncü firmalar ortada mekân almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine müsait çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/