valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mekân almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) temsil ortamında alışveriş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışveriş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışveriş yetişmek o derece zahmetsiz değildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden muamele strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin evet da oyunda elan zait silah gücü kabilinden hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu elan yerinde oynamanızı esenlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere mekân verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de mekân verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içinde mekân yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Entrika ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mekân yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rabıta gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında temsil strüktürmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu tertibat hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin sabah akşam yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her devran bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân yer duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda mekân yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tek söz kabilinden görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh elde etmek veya bir nesneyi nişan elde etmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin otomatik olarak strüktürlması mealına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al